19 Ocak 2019 22:31

Cezaevinden amiralliğe! İşte o komutanlar

Cezaevinden amiralliğe! İşte o komutanlar

Amirallere suikast ve Kafes davaları ile birleştirilen Poyrazköy davasında yargılanan, Kardak kayalıklarına çıkan iki timden birinin komutanı Deniz Albay Ercan Kireçtepe ile Turhan Ecevit'in amiralliğe terfi edildikleri açıklandı.

Amirallere suikast ve Kafes davaları ile birleştirilen Poyrazköy davasında yargılanan, Kardak kayalıklarına çıkan iki timden birinin komutanı Deniz Albay Ercan Kireçtepe ile Turhan Ecevit amiralliğe terfi etti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı yaklaşık 2 buçuk saat sürdü.

Harp Okulu mezunu SAT Komandosu Deniz Albay Ercan Kireçtepe ile Turhan Ecevit, Türk Silahlı Kuvvetleri'nde amiralliğe terfi edildiler. Kireçtepe 4.5 yıl Ecevit 7.5 ay hapis yatmıştı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • Bu insanların, ve bunlar gibi olup suçsuzlukları daha onaylanmamış bir çok subayın, ailelerinin, yakınlarının duygularını hissediyor musunuz? Ne günler geçirdik, ne uydurma davalar oldu. Bu arada vefat edenler, ailesi dağılanlar, ruhsal bozukluklara uğrayanların vicdani sorumluluğu kimin üzerinde? Bu durumda vicdanı sızlayan hiç bir TÜRK yok mu?

    (1) (0)

  • Balyoz-Ergenekon duzmecesi ile!!!!!!!!! o kadar Ataturkcu subay hapislere atildi.O kadar hayat gitti,o kadar insan kanser oldu,kim yapti fetocular,onlari kim soktu TSK ya???Obur dunyasi da var bu isin...

    (0) (3)

Tüm Yorumlar