19 Eylül 2018 04:08

Cem Uzan'ın ABD paylaşımı olay yarattı!

Cem Uzan'ın ABD paylaşımı olay yarattı!

Türkiye ve ABD arasında yaşanan vize krizi sonrası Fransa'da yaşayan iş adamı Cem Uzan'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım büyük tepki topladı.

Cem Uzan’ın kişisel Instagram hesabından, “#Yurttasulhcihandasulh” etiketiyle beraber paylaştığı Amerikan görseli dikkat çekti.

Cem Uzan’ın kişisel Instagram hesabından, “#Yurttasulhcihandasulh” etiketiyle beraber paylaştığı Amerika bayraklı görsel dikkat çekti.

AMERİKAN BAYRAKLI PAYLAŞIM

İş adamı Cem Uzan sosyal medya hesabından, "#cemuzan #türkiye#financialtimes #wsj #bloombergbusiness #bloomberg #reuters #peace#yurtasulhcihandasulh" etiketleriyle beraber Amerika bayraklı bir paylaşımda bulundu.

TAKİPÇİLERDEN TEPKİ GELDİ

Uzan’ın kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşıma birçok yorum gelirken, kimi kullanıcılar Uzan’ı desteklerken kimi kullanıcılar ise kızgınlıklarını ifade etti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • aman ha aman daha uzun olasin

    (0) (0)

  • EE ETME BULMA DÜNYASI, KEDİNİN CİĞERE BAKTIĞI GİBİ TÜRKİYE BAKIYORSUN AMA GELEMİYORSUN, KENDİNİ ABD BAYRAKLARIYLA AVUTUYORSUN, HANİ NERDE SANA GAZ VEREN MEDYA, BU ZAMANDA FAZLA GAZA GELMEYECEKSİN, ŞİMDİ DE MERAL AKŞENERE GAZ VERİYORLA, SANIRIM ONUN DURUMU SENİN DURUMUNDANDA KÖTÜ OLUR, SENİN GENE PARAN FALAN VARDI, O ZAVALLI ÇOLA OTURUR....

    (4) (13)

  • Bunların vatanı milleti para. Kapital neredeyse oradalar. Kapitalist ve terörist ABD tam onlara göre. Bir daha bu cennet vatanımıza ayak basmasınlar sakın!

    (3) (12)

Tüm Yorumlar