16 Ocak 2019 09:49

Çağla’dan yeni single: Saz mı? Caz mı?

Çağla’dan yeni single: Saz mı? Caz mı?

Ünlü futbolcu menajeri Metin Korkmaz’ın eşi Çağla, “Pardon” isimli şarkısından 2 yıl sonra “Saz mı Caz mı?” adlı yeni single’ıyla müzik dünyasına hareket getirmeye hazırlanıyor.

10 yılı aşkın süredir çeşitli mekanlarda şarkılar söyleyen, 2016’da Sinan Akçıl’la düet yaptığı “Pardon” şarkısıyla adını daha geniş kitlelere duyuran başarılı pop sanatçısı Çağla, 2 yıl aradan sonra yeni bir single hazırladı. Güçlü yorumuyla dikkat çeken Çağla, çalışma için daha önce Gülşen’in seslendirdiği “Saz mı Caz mı?” adlı şarkıyı yorumladı.

11 HAZİRAN’DA ÇIKTI

Sözü Serap Turgay’a, müziği Özkan Turgay’a ait “Saz mı Caz mı?”nın aranjesini Emirhan Cengiz yaptı. Single, 11 Haziran Pazartesi günü DMC Music etiketiyle hem müzik marketlerde hem de dijital platformlarda yerini alacak.

BU YAZIN ŞARKISI: SAZ MI? CAZ MI?

Çağla, “Müzik listelerine üst sıralardan giriş yapacak, bu yazın şarkısı olacak” dediği hareketli şarkıya iddialı bir de video klip çekti. Yönetmenliğini Serdar Börcan’ın üstlendiği, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu’nun yaptığı klipte renkli görüntülere yer verildi. Klip, single’ın çıkışıyla birlikte müzik kanallarında dönmeye başlayacak.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • cahil demeyim sana Kk zihniyeti akit zihniyeti düne bi bak oslo dolmabahçe okuman yoktur okumayı bilmessin gözüne ne oldu bu ülke huzur istiyor kin degil devran dönüyor peki sonra karşıt görüş dedigin onlar sana size kindar olursa ne yaparsın kimseyi nefret söylemlerine alet etme oku gör beynini çalıştır varsa

    (0) (1)

  • Her kesimi kucaklayacağiz derken bile yalan söylüyorlar bunlar kendi zihniyetinden olan pkk ve sevecenlerini kasdedoyorlar

    (3) (0)

Tüm Yorumlar