22 Haziran 2018 16:17

Böyle rezalet görülmedi! otobüste mastürbasyon yaptı

Böyle rezalet görülmedi! otobüste mastürbasyon yaptı

Burdur'da özel güvenlik görevlisi 31 yaşındaki İ.Y., halk otobüsünde mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Burdur'daki rezalet, olay halk otobüsünün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Yakalanan şahıs sorgusunun ardından adliyeye sevk edilirken İ.Y. çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol koşuluyla serbest kaldı.

Bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan İ.Y., saat 17.45'te 15 M 0022 plakalı halk otobüsünün arka bölümünde tek başına oturduğu koltukta mastürbasyon yapmaya başladı. Spermleri önündeki koltukta oturan kadın yolcu G.Z.'nin sırtına gelirken, ön tarafın dolu olan otobüste bu durumu gören yolculardan üniversite öğrencisi Z.A. da "Sen sapık mısın" diye bağırıp müdahale etti. Ortalık biranda karışırken otobüsün durmasını fırsat bilen İ.Y., kaçtı.

Üzerine sperm gelen G.Z.'nin şikayeti üzerine otobüsteki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, mastürbasyon yapan özel güvenlikçi İ.Y.'yi kısa sürede yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.Y., çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol koşuluyla serbest kaldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • YUH OLSUN BUNA VE GELİNEN HALİMİZE..

  (0) (0)

 • ne manyaklar var arkadaş, pis herif.

  (0) (0)

 • dindarların yönetimindeki ülkenin her yeri cinsel suç mekanları oldu.mal,can,ırz güvenlği ortadan kalktı.halkın şerefi ayaklar altına alındı.kıyamet alemetleri dindar akp yönetiminde bir bir yaşanıyor.

  (1) (0)

 • sapıkmı bu adam bence öyle

  (0) (0)

 • Cezaevlerinde gazeteciler, muhalifler, talebeler için falan yere ihtiyaç var, böyle önemsiz sapıklar, hırsızlar, katiller için yer yok, kurban olduğumun Yeni Türkiye'si!

  (36) (9)

Tüm Yorumlar