16 Kasım 2018 08:05

Binlerce öğretmen adayına müjde! İşte atama tarihi

Binlerce öğretmen adayına müjde! İşte atama tarihi

Öğretmen ataması ne zaman olacak sorusuna Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yanıt verdi. Yılmaz "Bu yıl 25 bin öğretmenimizi eğitim ailesiyle buluşturacağız. 5 bin adayın mülakatları Haziran'da yapılacak" dedi.

Hükümet 25 bin öğretmen ataması için düğmeye bastı.Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz öğretmen atamasıyle ilgili beklenen müjdeyi verdi.

Yılmaz, "Bu yıl 25 bin öğretmenimizi eğitim ailesiyle buluşturacağız. 5 bin adayın mülakatları Haziran'da yapılacak" açıklamasında bulundu.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, öğretmen atamaları hakkında "Aslında mayıs ayı sonunda çalışmalar biterdi. Ancak, değerlendirmeler olacak. Tercihleri alacağız. İnşallah seçimden sonra atamaların hepsini ilan edeceğiz" dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • akp liler iş başı marş marş muhalefet yerinde sayyyyyyyyyyyy durrrrrrrr

    (1) (0)

  • Hahaha müjdeye bak bu zaten planlanan bir atama algı oluşturmaya çalışmaktan vazgecemiyorsunuz cunku hep kazandiriyor size

    (3) (1)

  • Böyle Müjde mi olur? Seçimden sonra atama yapacak mış, atamaları siz yapacaksanız şimdi yapın. Seçimden sonra iktidara başkaları gelince senin mülakatınla kazanan adayların atamalarını yapmaz. Seçimden sonraya kalırsa sizin söz söyleme hakkınız olmayabilir. Atamaları hemen şimdi yapın. Zaman darlığı söz konusu değil. Bu ülkede %49 oy alarak Başbakan seçilmiş kişi bir akşamda alaşağı ediliyor da; öğretmen atamaları yapılamayacak. yaparsın atamaları; atı alan Üsküdar' ı geçti dersin olur biter.

    (1) (0)

Tüm Yorumlar