19 Ocak 2019 22:07

BBP ittifakta nasıl yer alacak ? Mustafa Destici'den flaş sözler

BBP ittifakta nasıl yer alacak ? Mustafa Destici'den flaş sözler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Beştepe'de 1 saat görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan Mustafa Destici, "BBP kendi kurullarıyla birlikte ittifakın içinde nasıl yer alacağına çok kısa içinde karar verecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ile görüştü. Beştepe'de saat 15.25'te başlayan görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. 

DESTİCİ: KISA SÜREDE KARAR VERİLECEK
Görüşme sonrası açıklama yapan Mustafa Destici, "Cumhur İttifakı'nın yanındayız. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde tavrımız budur. Şeklinin nasıl olacağı noktasına gelince o konuyla ilgili düşünceleri Cumhurbaşkanımızla paylaştım. BBP kendi kurullarıyla birlikte ittifakın içinde nasıl yer alacağına çok kısa içinde karar verecektir" dedi. 

DAHA ÖNCE DE GÖRÜŞÜLMÜŞTÜ
AK Parti heyeti daha önce BBP'ye giderek Destici ile bir görüşme yapmıştı. Mustafa Destici 'Cumhur İttifakı'nda yer almak istediklerini, ittifakı desteklediklerini söylemişti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (13)
 • Ne demek yani kürtler şimdi düşünsün ben kürdüm ben senden daha iyi düşünüyorum.Kürtleri kabul etmeyen birileri mi var.Bin yıldır beraber yaşıyoruz bundan sonrada yaşamaya devam edeceğiz.Birazda sen düşün...

  (0) (6)

 • Sığıntı gibi mi?Çok mu önemli senin milletvekili olman?

  (0) (2)

 • Muhsin başkan olayı noldu bbp..

  (0) (2)

 • Çok yanlış şeyler bunlar

  (1) (0)

 • Onlar kaynayan ,fokurdayan kazanda birbirini yiyedursun.Beri tarafta ittifak günden güne güçleniyor.

  (1) (2)

Tüm Yorumlar