22 Ocak 2019 06:49

Barış Atay ''PKK'' diyemedi: ''Kim yapmış olursa olsun''

Barış Atay ''PKK'' diyemedi: ''Kim yapmış olursa olsun''

HDP milletvekili Barış Atay Hakkari'de düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden asker eşi Nurcan Karakaya ve bebeği için yaptığı açıklamada ''Kim yapmış olursa olsun, ne açıklama yapılmaya çalışılırsa çalışılsın, asla kabul edilemez. Saldırıyı kınıyor, faillerin bir an önce bulunmasını diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

HDP Hatay Milletvekili Barış Atay, Hakkari Yüksekova’da PKK tarafından yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi ile hayatını kaybeden Nurcan Karakaya ve bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya için açıklamada bulundu. Atay, yaptığı açıklamada ''Bir anne ve bebeğinin öldürülmesi; kim yapmış olursa olsun, ne açıklama yapılmaya çalışılırsa çalışılsın, asla kabul edilemez. Saldırıyı kınıyor, faillerin bir an önce bulunmasını diliyorum. Şiddet nereden gelirse gelsin karşısında durmaya devam edeceğim. Hepimizin başı sağolsun'' dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • Hain, pkk yaptı desene.

  (0) (3)

 • Neise yinede o Ahmet şık gibi hala pkk ağzı ile konuşmamış, en azından şiddete karşı olduğunu ve failler bulunsun demiş, bu açıklama bile caydırıcı olabilir pkk için, şimdi şık soruya gelelim peki barış bu pkk ise nasıl açıklama yapacaksın?

  (1) (0)

 • Sanatci olmasaydi bombayi bu koyardi

  (5) (8)

 • Kim olursa olsun demiş ya! Kınamış ya! Faillerin bir an önce bulunması demiş ya! Daha ne diyecekti!?

  (5) (5)

 • Sanatçı mi bu şimdi. Hain pkk diyemiyor

  (2) (7)

Tüm Yorumlar