15 Aralık 2018 04:00

Bakırköy'de dehşet dakikaları yaşatan sürücü tutuklandı!

Bakırköy'de dehşet dakikaları yaşatan sürücü tutuklandı!

İSTANBUL Bakırköy'de vatandaşların üzerine otomobilini sürerek yaralanmalarına sebep olan sürücü, Görkem Sertaç Göçmen çıkarıldığı mahkeme sonrası tutuklandı.

Bakırköy’de bir kadını darp ettikten sonra kendisine tepki gösteren vatandaşların üzerine otomobilini sürerek yaralanmalarına sebep olan Görkem Sertaç Göçmen adliyeye sevk edildi. Zanlı adliyeye elleri kelepçeli olarak getirildi. Sorgusunun ardından tutuklandı. 

'İLK SUÇU DEĞİL'
Hakim anne ile savcı babanın oğlu olan Görkem Sertaç Göçmen geçen yıl da Ataköy'de 9 katlı hakim ve savcı lojmanın 7. katından ateş açarak 2 kişinin yaralanmasına neden olmuş.

İstanbul'da dehşet anları: Vatandaşların üzerine sürdü!

Bakırköy'de dehşet saçan sürücünün kız arkadaşı konuştu

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • Adamı linç etmeye çalışıyorlar o da kaçmaya çalışıyor. Herkes polislik sevdası peşine düşmüş. İnsanlar bilip bilmeden linç girişimine kalkışıyor, ilkel toplumlardaki gibi. Devletin güvenlik güçleri ne güne duruyor? Vatandaş bu şekilde davranmakla olayları daha da büyütüyor. Ülkeyi karıştıranların ayrımcıların Allah belasını versin.

  (6) (0)

 • Bu genç bu sayılan suçları işlemeseydi de Bank Asya'ya 20 lira para yatırsaydı, kendisi ve ebeveynine ne olurdu acaba!?

  (0) (0)

 • Önceki suçlarından ceza almayınca suç işleme eğilimlisi haline gelen kişinin hakim ve savcı olan ebeveyni de tutuklanmalıydı. Ya da en azından görevi kötüye kullanmaktan açığa alınarak soruşturulmalıydılar.

  (0) (1)

 • SONUCU GÖRECEĞİZ İNŞALLAH ADALET YERİNİ BULUR UMARIZ.

  (0) (2)

Tüm Yorumlar