20 Kasım 2018 11:41

Bahçeli'nin külliyedeki fotoğrafı binlerce yorum aldı

Bahçeli'nin külliyedeki fotoğrafı binlerce yorum aldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile AK Parti Nevşehir heyeti birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde poz vererek Cumhur ittifakını perçinledi.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki yemin töreninin ardından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen törene katılan AK Parti Nevşehir heyeti, seçimlerde Cumhur ittifakı kurdukları MHP Lideri Devlet Bahçeli ile poz verdi.

Fotoğrafta, İl Başkanı M. Rauf Yanar ile AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Devlet Bahçeli’nin sağ tarafında, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan sol tarafında yer aldı.

Bu fotoğraf, sosyal medyada paylaşıldı ve binlerce yorum yapıldı. Her iki taraf da Cumhur İttifakı'nın devam ettiğinin, birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarının fotoğrafını vermiş oldu.

Kaynak : DHA

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • her dönem doğrular önde olmaz bazı dönemlerde yanlışlar önde olurki o yanlıştan sonraki dönemde halk o yanlıştan örnek alarak doğruya geçsin doğrunun değerini bilsin..kiiiiiiibelki kötü örneği filistinin dedeleri osmanlıya isyan etmişler o dönem doğru sandıkları çoğunluk zaferi almış lakin sonucu ortada...............ANLARSANIZ..

  (0) (0)

 • Haber mi bu şimdi? Çok önemliydi

  (5) (2)

 • bahçeli milletin istediğini yaptı ne yapsın. 16 senedir bilmem kaç seçimdir millet ak partiyi desteklemedi mi? Millet halinden memnunki destekliyor. reise canımız feda.

  (3) (8)

 • bahçeliye yeni yeri yakışmış.

  (1) (2)

 • Görüyorsunuz yoruma gerek yok, Hak geldi batıl zail oldu.

  (1) (9)

Tüm Yorumlar