20 Kasım 2018 00:38

Bahçeli'den AK Parti'ye ittifak mesajı

Bahçeli'den AK Parti'ye ittifak mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde belediye tarafından yapılan bazı tesislerin açılış ve temel atma töreninde konuştu. Bahçeli, yerel seçimler için AK Parti'ye ittifak mesajı verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlerde de AK Parti ile ittifak yapabileceklerinin sinyalini verdi. Bahçeli, büyükşehirlerde  FETÖ-PKK-PYD'nin yörüngesine giren partilerin yönetimine girmemesi gerektiğini söyleyerek, bu idealin tarihi bir sorumluluk olduğunu söyledi.

Devlet Bahçeli, Ankara'da Etimesgut Belediyesi'nce 41 eserin temel atma ve açılış töreninde halka hitap etti. ABD ile yaşanan gerginliğe değinen Bahçeli, ABD'nin hukuka aykırı fillerin, korsan ve karaborsa devlet mantığının odağı haline geldiğini söyledi. Türkiye'yi çeşitli bahanelerle teslim almaya çalışanların buna gücü yetmeyeceğini belirten Bahçeli, Türkiye'nin saldırılara karşı tek yumruk olduğunu kaydetti. 

"CUMHUR İTTİFAKI ALAYININ KARŞISINDADIR"

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Döviz, faiz, borç ve enflasyon girdabında boğulmamızı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Devlet ve hükümete desteğimiz tamdır. Cumhur İttifakı, alayının karşısındadır." dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Özellikle başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere ilaveten diğer 27 büyükşehir belediye yönetimi zillete yakasını kaptıran, ülkesine çelme takan, üstelik FETÖ-PKK-PYD'nin yörüngesine sabitlenen partilerin asla kontrolüne girmemeli, yönetimine geçmemelidir. Bu tarihi bir sorumluluktur. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin başarısı ve tam manasıyla tesisi maksadıyla büyükşehir belediyelerin buna uygun yönetimi de beka meselesidir, geleceğimiz için vazgeçilmez değerdedir." ifadelerini kaydetti.

MHP yerel seçimde ittifak yapacak mı? İşte MHP'nin kararı

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • Ne zaman MHP dolayısıyla bahçeli iktidara yakın yahut içinde kıriz ortada vatandaşın anası ağlıyor, ne zaman muhalefette vatandaş rahatta. Tecrübeyle sabit.

  (0) (0)

 • Yapılan bir işin ittifak olması için her hangi bir şekilde ortaklık olmalı. İttifak yok, biat var.

  (0) (3)

 • adanadada mhp kaayıpta...............ama kim alır bilemem chp yada akp birisi alır..

  (0) (0)

 • Ne diyor bahçeli denen zat kriz çığırtkanlığı yapanlar vatan hainidir çok doğru söz ama 3.70 den dolar alıp 6.80 den bozduranlar ne oluyor acaba buna da bir cevap verebilir mi acaba bir de bu dolar alıp bozdurulmasından ne kadar kazanç elde edildi

  (0) (1)

 • Bahçeli hükümete dahil olsun öyle konuşsun.Danışman da değil.Niye laf üretiyor?Cesareti varsa görev alsın.Ucuz kahramanlık yapıp konuşmak olmaz.Buyursun hükümete.

  (1) (3)

Tüm Yorumlar