22 Kasım 2018 14:25

Ayşe Arman bu kez poposu ile konuşuluyor

Ayşe Arman bu kez poposu ile konuşuluyor

Yatakta yaptığı röportajlarla adından sıkça sözettiren Ayşe Arman bu kez 'poposuyla' gündeme geldi.

Geçen hafta ünlü ayakkabı tasarımcısı Christan Louboutin ile yatakta yaptığı röportajla çok konuşulan Hürriyet yazarı Ayşe Arman, bugünkü röportajında da poposunu büyüttü.

AYŞE ARMAN KİM KARDASHİAN'A ÖZENDİ

Ayşe Arman, 'Popom Olmadan Asla!' kitabının yazarı Yasemin Erkent ile röportaj yaptı. Arman, kitapta sevgilisi tarafından terk edilen şişman bir kızın yaşadıklarını anlatan Erkent, roportajı için popo büyütücü külot giydi.

1411806844-ayse.png
Büyütücü külotü giyen Arman, büyük poposuyla ünlü Kim Kardashian'ı aratmadı.

1411806750-ayse-arman8077.jpg

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (18)
 • Resmen saçmalıyor bu kadın yaf resmen saçmalıyorr

  (0) (0)

 • Birşey yazmaya gerek yok çatlasın

  (0) (0)

 • Ulan RTE beslemeleri sizi..! Turgay,Sevilay, Karaalioğlu,Ocaktan, Karakaya,Karabasan,Kelkitlioğlu,Kütahyalı, Tayyar,Kekeç, Genç....say say bitmez. Hepiniz RTE olmasa bi hiçsiniz. Şuan toplumumuzdaki hakiki bilgeler susmayı tercih ettiğinden meydan bu soytarılara kaldı. Onlar da sahiplerine aşırı derecede sadakatlerini her fırsatta gösteriyorlar maşallah. e ne de olsa minnet borcu naparsın.

  (0) (0)

 • Demokrasiye inanıyprsan rümuzlu yorumcuya atfen... Demokrat maskeli zorba fikirli - Kostümleri temiz sicili kirli - Allah'a iblisten bile kibirli - Eğilir yerlere görse bir papaz - Şeytana fark atar OKUMUŞ YOBAZ- Para pul zengini hayă fakiri - Bilmem nasıl paklar toprak bu kiri - işte böylesine zavallı biri - Gafil kere gafir OKUMUŞ YOBAZ.

  (0) (0)

 • Vatandaş senin için normal olan her şey kerkes için normal olacak diye bir kural yok ve olamaz, çağdaş bir insan için adabı muhaşere denen değerler vardır. Fakat siz ve sizin gibiler için demokrasi bir meşreb kültürüdür, başka düşünenlere tahamül bile edemiyorsunuz. Sizleri tarif eden bir kaç dörtlük " Dünya'da yepyeni bir insan türü - Üredi günbe gün oldu bir sürü - Künyesinden belli meşreb kültürü - Göbek adı çağdaş adı hokkabaz -Cahilden beterxir OKUMUŞ yobaz * viski'si elinde aklı belinde -Medeniyet arar bir saç telinde -adalet müsavet hep tekelinde .

  (0) (0)

Tüm Yorumlar