19 Ocak 2019 19:16

Avcılar'da bir ortaokulun bodrum katında skandal görüntüler

Avcılar'da bir ortaokulun bodrum katında skandal görüntüler

AVCILAR’da bir ortaokulda öğrencilerin bodrum katında sürekli olarak kavga ettikleri, diğer öğrencilerin de kavga anını cep telefonuyla kayda aldığı ortaya çıktı.

Ortaya atılan skandal iddiaya ilişkin kavga eden kız öğrencilerin videosu ortaya çıktı. Görüntülerdeki olayların sürekli yaşandığını ileri süren veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor.

DİĞERLERİ DE KAVGAYI KAMERAYA ALIYOR: Olay, Deniz Köşkler Mahallesi’nde bulunan bir ortaokul içinde yaşandı. İddiaya göre, ortaokulun içerisindeki öğrenciler okulun bodrum katında sürekli olarak kavga ediyor. Kız öğrencilerin birbirleri ile kavgası ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydediliyor.

DEFALARCA BENZER OLAY YAŞANDI: Yaşanan olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Velilerin iddiasına göre aynı okulda defalarca kez benzer olaylar yaşandı. Yine yetkililerin konuyla ilgilenmediği ifade eden veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerin ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında saç saça baş başa kavga ettikleri görülüyor. Görüntülerin devamında ise yine kız öğrencilerin kavga etmesi ve diğer öğrencilerin ayırmaya çalışmaları görülüyor.

Kaynak : İHA

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (40)
 • Mamoste'ye; Yazıklar olsun sana, sen bir de öğretmensin sen ve senin gibi okullara siyaset sokmuş ideolojilerinden başka bir şey vermeyen ogretmenler varya, işte bu sizin eseriniz. Bunun Ak partiyle gök partiyle alakası yok. Umursamaz veliler ve buna çanak tutan öğretmen ve idareciler. Yazıklar olsun.

  (0) (0)

 • Adam gibi eğitseydin eğitici mazeret arama,işi siyasete dökmek ucuz kahramanlık bunlar varsa kendini sorgula..

  (0) (0)

 • Ben de bir öğretmen olarak tek söyleyeceğim akp nin eseridir bunlar sadece sizin görebildiğiniz okullar ahırlara dönmüş

  (9) (3)

 • İdarenin okuldan haberi olmaması bir eksiklik. Ama başımdan geçen olay şöyle. Öte git bile demedigim bir öğrenci bana ağır küfür etti. Bende disipline verdim uzaklaştırıldı. Daha sonra veli bir parti vasıtasıyla benim için müfettiş gönderdi. Alakasız bir sebepten ceza aldım. Milli eğitimin özeti. Öğretmenler etkile sütlüye karışmıyor artık bilesiniz.

  (0) (1)

 • ÖĞRETMENLERİ;KIZMA,DAYAK KONUSUNDA BU KADAR KORKUTMAYIN.BAZI YARAMAZLIKLAR VARDIR Kİ LAFLA,SÖZLE,FELSEFE İLE VE ANLATMAYLA OLMUYOR.BELİRLİ BİR DOZAJA KADAR MÜSAADE EDİLMELİDİR.BAŞKA TÜRLÜ OLUR İSE İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKACAK YOKSA...

  (0) (3)

Tüm Yorumlar