18 Kasım 2018 06:39

Arabada fuhuşun sonu hüsranla bitti!

Arabada fuhuşun sonu hüsranla bitti!

SAMSUN'da yolda otostop çekerek para karşılığı fuhuş yapan hayat kadını, ilişkiye girdiği müşterisinin aracındaki çantadan parasını çaldığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Olay, Samsun'un Atakum ilçesi Samsun-Ankara karayolu Sarıışık mevkiinde meydana geldi. Edilen bilgiye göre, M.Ü. adlı bir kişi yol kenarında otostop çekerek para karşılığı fuhuş yapan bir kadını aracına aldığı ve 50 lira karşılığında aracının içinde fuhuş yaptıkları esnada ön koltukta çanta içinde bulunan bin 300 lira parasının çalındığını belirterek, jandarmaya şikayette bulundu.

Atakum İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları araştırma sonucu M.Ü. ile para karşılığı fuhuş yapan kişinin Türkan H. adlı hayat kadını olduğunu tespit etti.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alınan Türkan H.'yı, M.Ü. de teşhis etti. Jandarmadaki sorgusu tamamlanan Türkan H., 'hırsızlık' suçundan bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. 

Kaynak : İHA

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • hep de başlarınde bez oluyor

  (1) (0)

 • samsun çok göç alan kozmopolit yapıya sahip bir kent. emin ol olaylara karışanların samsun kökenli olanı yok denecek kadar az.

  (0) (0)

 • atın içeri hem kendi hem millet günahtan korunsun

  (2) (0)

 • ADAM İYİ Bİ HALT YEMİŞ GİBİ BİDE ŞİKAYET ETMİŞ, BEDAVA OLSAYDI BARİ SANKİ ARABASINA ZORLA GİRMİŞLER.

  (0) (3)

 • yinemi samsun burdada ne ararsan var nasıl bir il burası

  (0) (1)

Tüm Yorumlar