18 Kasım 2018 19:14

Antalya bu olayı konuşmuştu! Haber Ankara'dan geldi

Antalya bu olayı konuşmuştu! Haber Ankara'dan geldi

Antalya'da otobüs sürücüsüne saldıran yolcu Ankara'da gözaltına alındı. Hareket halindeki otobüsün şoförü ile kavga eden kişi, başkentteki iş yerinde yakalandı.

Antalya'da hareket halindeki otobüsün şoförüne saldıran  kişi, Ankara'da çalıştığı iş yerinde gözaltına alındı.  Alınan bilgiye göre, 7 Temmuz'da Antalya'da, hareket halindeki  otobüsün şoförü ile kavga eden Volkan E, Ankara Emniyet Müdürlüğü Sincan İlçe  Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çalıştığı iş yerinde yakalandı.

Volkan E'nin Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin devam ettiği  öğrenildi. Antalya'da özel halk otobüsüne binen Volkan E. ile şoför arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşmüştü. Kavga anları, otobüsteki güvenlik kamerasınca kaydedilmişti.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • servis,otobüs,taksi,minibüs şoförleriyle her kim kavga ediyorsa bilin ki haklı yere ediyorlardır

  (0) (1)

 • Bizim ülkemizde şöyle bir sorun var özellikle kamuda çalışanlar insanlar sanki işlerini zorla yapıyorlar, yapmakla yükümlü olduğu görevleri yaparken karşısındakine bir lütuf yapar gibi davranıyorlar. Hayır sen o işi babanın hayrına yapmıyorsun bunun karşılığında bir ücret alıyorsun. Maaşın azdır çoktur bunun sorumlusu hizmet verdiğin kişi değildir. Memnun değilsen hakkını işvereninde arayacaksın. Bu arada yolcu suçsuzmu hayır oda suşlu kimsenin canını tehlikeye atmaya hakkın yok

  (1) (10)

 • Şoföre az bile yapmış. Adam gibi soruya at gibi kişnersen sonuç bu olur. İzlerken ben sinirlendim burada. Camış gibi oturmuş şoför koltuğuna, nezaketten de insanliktan da uzak. Sinirim bozuldu. Oysa cevap basit "evet durak var" "hayır durak yok" bitti. İnsansan ne yapması gerektiğini de söylersin ama camışsın.

  (1) (8)

 • Allah sonunda zalimleri karşı karşıya getirir.

  (1) (1)

 • ne acayip yerler var maganda cenneti resmen bu adam hareket halindeki otobüsün şöförüne saldırmakla birçok insanın can ve mal güvenliğini thlikeye atmış ağır ceza almalı

  (1) (2)

Tüm Yorumlar