This browser does not support the video element.

Üstüne dev tabela düştü, güvenlik kamerasına anbean kaybetti

Güney Çin'de 3 kişinin üzerine devasa bir iş yeri tabelsı düştü. İlginç bir şekilde; ağır yaralanan kimse olmadı. Korkutucu kaza güvenlik kamerasına yansıdı.

AĞIR YARALANAN OLMADI Güney Çin'de yolda yürüyen 3 kişi, bir iş yerinin önünden geçerken devasa bir tabela üstlerine yıkıldı. Tabelanın neden yıkıldı tespit edilemedi. Hiç kimsenin ağır yaralanmadığı korkunç kaza, çevredeki güvenlik kamerasına yansıdı. O anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar