This browser does not support the video element.

Torbacıdan eşine: Tuğba kapıya aç! Açma açma, polis var

İSTANBUL Esenler’de bir süredir takip ettikleri torbacıyı sokakta yakalayan narkotim ekipleri, zehir tacirinin eşi ve çocuklarıyla yaşadığı eve operasyon düzenledi. Binanın içerisinde torbacının, polislere önce "Ben eşime kapıyı açtırırım" demesi, ardından da karısına, “Kapıyı açma, polis var” diye bağırması dikkat çekti.

EROİNLERİ OYUNCAK AYIYLA SOKAĞA ATTI: Kocasının bağırmasından kuşkulanan kadın, şeffaf poşetlerdeki eroinleri oyuncak ayıyla birlikte pencereden dışarıya attı. Nefes kesen operasyonda uyuşturucu maddeler ele geçilirken, gözaltına alınan torbacı ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Diğer Videolar