15 Aralık 2018 22:12

Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı

Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in kadro dışı kalmasına neden olacak sürece giden 'Ali Koç ve Semih Özsoy'la' yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Fenerbahçe'de son günlerde yaşanan tatsız olayların ardından başkan Ali Koç, önceki gün FBTV'de çok önemli açıklamalar yaparken taraftarların en çok merak ettiği 'Volkan Demirel' konusundaki gerçekler de gün yüzüne çıktı.

"Evine gittiğim tek futbolcu Volkan'dır. Onun bende yeri ayrı" dediği kaptanla geçen günlerde yaşadığı sözlü tartışmaları kamuoyuyla paylaşan başkanın, Volkan ile yaptığı konuşmada çok üzüldüğü ve sinirlendiği orta çıktı.

TARTIŞMA SIRASINDA ZOR ANLAR YAŞADI
Deneyimli kalecinin kendisine bir türlü söz hakkı tanımaması üzerine kıpkırmızı olan başkanın, sağ kolu Semih Özsoy'un da Volkan Demirel'le münakaşa etmesi üzerine iyice gerildiği öğrenildi. Volkan toplantı odasından çıktıktan sonra başkanın yanına gelenler de onun için çok endişelendi.

'MERAK ETMEYİN BEN İYİYİM'
Ali Koç'un yüz ifadesini görenler kendi aralarında "Acaba kulüp doktorunu çağırsak mı?" diye konuşurken, bu diyalogları duyan başkan "Endişelenecek hiçbir şey yok. Ben gayet iyiyim. Beni merak etmeyin" diyerek ortamı sakinleştirdi.

KADRO DIŞI BIRAKMAKTAN BAŞKA ÇARE KALMADI
Daha sonrasında asbaşkan Semih Özsoy'la durum değerlendirmesi yapan sarı-lacivertlilerin 1 numarası çok üzülse de kulübün en eski oyuncusu Volkan'ın süresiz olarak kadro dışı bırakılması kararını aldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (3)
  • Volkan, Ali Koç'u da geçtim, FB başkanının sözünü kesemez, konuşmasına müsaade etmemezlik yapamaz ! Böyle birşey olur mu yahu, o kadar insanın içinde Volkan nasıl yapar bunu. Tamam yanlış yapabilir Ali Koç. İnsan değil midir ? Ama bu saygısızlık yapmanı gerektirmez. Aziz Yıldırım neler yaptı bu taraftara ! Neler dediğini herkes biliyor ! Özür diledi mi ! Bırakın bu işleri. Volkan'ı savunmak başkadır. Yaptığı yanlışı savunmak başkadır ! Affedilmesin !

    (2) (7)

  • Yanlış yapıyorsun Bay başkan Ali KOÇ! COCU ile gelinen durum ortada.Sen bunun cezasını VOLKAN gibi GERÇEK VE YÜREKTEN FENERBAHÇELİ birine Kesemezsin. Çok yanlış yaptın Çoook!

    (2) (6)

  • Ali Koç bey Volkana bunu yapmamalıydın. Bşk olmakla herşeyi yaparım mantığı F.Bahçeye zarar veriyor. Hem ne bu DOKTOR ÇAĞIRMA-YÜZ İFADESİNİN KÖTÜ OLMASI GİBİ HANIMEVLADI (ÇUKULATA ÇOCUĞU) Gevezelikler? Yanındaki yalakalara kulağını tıka biraz!KOKU denen o adamın yaptıkları ortada.SENDE BUNDAN DOLAYI GERGİNSİN. Fenerbahçelilerin yüzüne bakamıyorsun. İŞTE BUNLARIN BİRİKİMİ VOLKANA CEZA VERMEKLE NİHAYETLENDİ.KUTLUYORUM SENİ. KOÇ MUŞSUN anlaşıldı.

    (3) (3)

Tüm Yorumlar