20 Kasım 2018 18:17

Akşener'e istifa şoku! O vekil istifa etti

Akşener'e istifa şoku! O vekil istifa etti

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Fatih Mehmet Şeker'in istifa ettiği ileri sürüldü. Genel Başkan Meral Akşener'in Şeker'in istifasıyla ilgili "Milletvekilliğinden de istifa etmesi gerekir" dediği belirtildi.

İYİ Parti İstanbul milletvekili Fatih Mehmet Şeker'in partisinden istifa ettiği öne sürüldü. Meral Akşener istifa iddiasıyla ile ilgili ilk yorumunda, 'Hiçbir gerekçe göstermeden istifa ediyorsa, milletvekilliğinden de istifa etmesi gerekir.' dedi.

İYİ Parti milletvekili Şeker, partisinin WhatsApp grubuna attığı attığı son mesajda, "İYİ Parti'nin kuruluşundan bugüne öyle veya böyle yol arkadaşlığı yaptığımız değerli dostlar. Evvela selam ve hörmetlerimi arz ederim. Kader hükmünü icrâ etti bize de kazâya rızâ verip yola revân olmak düştü. Herkesin işi rast gelsin. Cümleten Allahaısmarladık. Hoş kalın, hoşça kalın... Hörmet ve mahabbetle cümle iyi günler üzerinize olsun..." satırlarına yer verdi.

Şeker'in bu mesajın ardından telefonunu kapattığı öğrenildi. İstifa iddiası ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (5)
 • Fetoşla anılan AKP'lilere bir şey mi oluyor ki!?

  (0) (2)

 • Dava adamı olmayıp, şahsi çıkarları için İYİ Partiye girenler teker teker ayrılıyorlar.

  (1) (2)

 • 2023 SEÇİMLERİNE KADAR TEKER,TEKER DAĞILIP GİDECEKSİNİZ..İP VE HDP BARAJ ALTI

  (1) (1)

 • Olur meloş sen ne emredersen! yakın bir zamanda çevrende kimse kalmayacak şu anda olanlara da aldanma hepsi suni bir duruş sergiliyor fetoşla anılmaktansa yok olmak bu milletin nazarında daha asil bir harekettir bunu anlayan zaten oralarda dolaşmaz..

  (1) (6)

 • Hep diyorum düzmece ve aceleyle kurulan bir partisinizzzz.... dağılmaya yüz tutmuş bir partisiniz...

  (2) (29)

Tüm Yorumlar