11 Aralık 2018 12:09

Akşener: FETÖ'cü derseniz gereğini yapmak zorundasınız

Akşener: FETÖ'cü derseniz gereğini yapmak zorundasınız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yeşilyurt'ta yerel gazete sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Kendisine FETÖ sorusu sorulunca Akşener, ''Tayyip beyin ağzından duydunuz mu Meral Akşener FETÖ'cü diye? Hayır duymadınız. Bunun anlamı şu. Eğer bu ülkeyi yönetiyorsanız ve biri için FETÖ'cü derseniz gereğini yapmak zorunda kalırsınız" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yeşilyurt'ta yerel gazete sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Meral Akşener'e, FETÖ sorusu soruldu. Akşener, "Siz malum yapı dediniz ben daha açık söyleyeyim, beni ve arkadaşlarımı başından itibaren FETÖ'cülükle suçladı. Kim suçladı? Troller suçladı. Siz Tayyip beyin ağzından duydunuz mu Meral Akşener FETÖ'cü diye? Yetkili bakanlarından duydunuz mu? Hayır duymadınız. Bunun anlamı şu. Eğer bu ülkeyi yönetiyorsanız ve biri için FETÖ'cü derseniz gereğini yapmak zorunda kalırsınız" dedi.

''DOKUNULMAZLIĞIM YOK''
"Benim dokunulmazlığım yok" diyen Akşener, "Elinde bilgisi, belgesi, bu konuda delili olan varsa gidip savcılarla görüşmüyorsa onlar hem iftiracıdır, korkaktır, şerefsizdir" şeklinde konuştu

''BELGELER VERİLİR GEREKEN YAPILIR''
Meral Akşener, "Kiminin damadı kaçak, kiminin kızı kaçak, kiminin gelini kaçak, kiminin oğlu kaçak. Eski İçişleri bakanı olarak şunu belirtmek isterim; Devletin bir işleyişi vardır. O ciddiyet şudur isnat edilen suçu araştırır. İsnat eden, iftara eden her kimse gider konuşur, elindeki bilgileri, belgeleri verir ve gereği yapılır" şeklinde konuştu.

Kaynak : DHA

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • Kanka Nakarat yapma kahkaha atacam

  (0) (4)

 • Kanka nakarat yapma kahkaha atacam

  (0) (96)

 • Hiç kimseye hiç sözüm yok sana bana yok hic kimseye yok

  (1) (88)

 • TEK KORKUM MUHSİN BAŞKANA YAPILAN BUNADA YAPILMASIN.....SON ONBEŞYILIMIZ MAALESEF ÇOK KARANLIK İR YIL OLDU...HALBUKİ ESKİ YILLAR KARANLIK OLMASI GEREKİRKEN BİZDE YENİ YILLAR YANİ SON ONBEŞYILIMIZ EPEYYY KARANLIKLARLA DOLU...UMARIZ YAKIN GELECEKTE BUNLAR HEPPPPP AYDINLATILIR..

  (1) (6)

 • Yürü abla tutamazlar seni. Korkmadığı kişiden sabah akşam 'ey bay Kemal' diye ağzından düşürmez. Korktuğunun adını bile telafuz edemez. Tek korktuğu sensin. Yürü. Devam

  (0) (7)

Tüm Yorumlar