14 Aralık 2018 15:55

Akıl almaz ölüm! Öksürürken ciğerini kustu

Akıl almaz ölüm! Öksürürken ciğerini kustu

Kalp çarpıntısı rahatsızlığı nedenile hastaneye giden adam doktorlar tarafından hemen tedavi altına alındı. Ancak öksürüğü bir türlü geçmeyen genç adam resmen ciğerini kustu

AMERİKA Birleşik Devletleri'nde kalp rahatsızlığı ile hastane giden adam eşi benzeri görülmemiş şekilde hayatını kaybetti. California'da yaşayan 36 yaşındaki  hasta kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye gitti.

Hasta adam hemen tedavi altında aldı. New England Journal of Medicine'da yer alan bir habere göre doktorlar hastanın kalbinin tamamen tıkanmış olduğunu tespit edince 36 yaşındaki adama ameliyatla kalp pili takıldı. Ameliyat sonrası hasta adam bir hafta boyunca yoğun bakımda kaldı ve oksijen destek ünitesine bağlandı.

Ancak şiddetli öksürmeye başlayan genç adamın ağzından bir anda akciğerinin bronş ağacı bölgesi çıktı. Bronş ağacını kusan hasta, bu durumdan sonra daha da kötüleşmeye devam etti.

Ancak doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen genç adam kurtarılamadı. Doktorlar yaptıkları inceleme sonrası genç adamın kalbinde ejeksiyon fraksiyonu ve biküspit aort darlığı olduğunu söyledi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • Akıl uzaklaşıp kacar😏

  (0) (0)

 • Orası neresi acabaaaaaaaAAAAAAAAAAA

  (4) (1)

 • ne diyorsun ya.anlaşılmıyor

  (4) (0)

 • Kiminin aklının almadığını kiminin aklı ondan akar

  (3) (15)

 • Bilim hala ilkeliğinin tazeliğini korumakla meşgul maalesef,,, ,keşfedilmeyi bekleyen o kadar hastalık çesidi ve sifa kaynaği var ki tüm canlılar için

  (2) (4)

Tüm Yorumlar