17 Kasım 2018 16:24

AK Partili isimden ABD'ye: 'Ey Amerika ölümün yaklaştı'

AK Partili isimden ABD'ye: 'Ey Amerika ölümün yaklaştı'

AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine katılan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, "İbn-i Haldun'un güzel bir teorisi vardır. 'Devletler de aynen insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler' der. Ey Amerika, doğdun, büyüdün, ölümün yaklaştı" dedi.

BURSA Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) gerçekleştirilen AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma töreninde konuşan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, "İbn-i Haldun'un güzel bir teorisi vardır. 'Devletler de aynen insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler' der. Ey Amerika, doğdun, büyüdün, ölümün yaklaştı" ifadelerini kullandı.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) gerçekleştirildi. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği törene AK Parti Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Efkan Ala, Ahmet Kılıç, Atilla Ödünç, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş katıldı.

"TÜRKİYE'Yİ SINIRLAMAYA ÇALIŞIYORLAR"

Törende konuşma yapan Hakan Çavuşoğlu ise AK Parti'nin sadece siyasi bir parti olmadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Bu millet dolardan korkmaz, bu millet tank yığınlarından, demir yığınlarından korkmadı. Bu milleti dolarla korkutamazsın, boyunduruk altına alamazsın. Biz Allah'ın izniyle bunların üstesinden geleceğiz. Dolardaki bu yükselme tamamen sentetiktir. Türkiye'yi sınırlamaya, belli bir kalıbın içerisine sığdırmaya çalışıyorlar ama nafile. Dünyada eksen, güç odakları, sermaye yer değiştiriyor.

"DOĞDUN, BÜYÜDÜN, ÖLÜMÜN YAKLAŞTI"

İbn-i Haldun'un güzel bir teorisi vardır; 'Devletler de aynen insanlar gibi doğar, büyük ve ölürler' der. Ey Amerika, doğdun, büyüdün, ölümün yaklaştı; ne yaparsan yap. Mesele, 4 bin TIR silah verdiği o projeyi çökerttiğimiz meselesidir. Mesele, S-400'dür. Türkiye'nin kendine çıkar odaklı iradesini ortaya koyma meselesidir."

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (17)
 • merhaba,ya papaz Brunson serbes olursa kriz ! çözülecek'mi,ya buna kargalar güler ve kim ! inanır.kalleş hain ve Terörist' Amerika.Eski bir müttefik,ve Türkiye gibi Dost bir ülkeye.ya zaten göz göre göre,bize !Düşmanlık kaleşlik ve her Türlü,!gizli plan ve kötü Niyetini kulanıyor.

  (0) (0)

 • güzel yazmışsın yazına aynen imzamı atarın...

  (0) (3)

 • Allah sadece calisip uretenden yanadir..Laf degil Hizmet uretin. Tasarlayin kendi teknolojinizi uretinki ABd veya baskasinin size disi gecmesin.Alamnyaya Ingiltereye Fransaya kafa niye tutamiyor? Kalkip bunlar hristiyan yahudi birbirini tutar diye sacmalamayin.Hepsinin ortak ozellikleri teknoloji sahibi uretici ulkeler olmalari, toplum fertlerinin Birey olmalari ve ulkelerinde hak hukuk adalet olmasi.Adam kayirmaca, vurgunculuk degil esitlik olmasi.Mafya degil kisilerin istedikleri istirake girebilmeleri.ONLARDA INSANLARIN ARACLARDAN ONCE GELMESI. ABD kimi sisirir? Kendini ABD ye kole ve esir edecek kadar aptal olani..

  (1) (13)

 • ROVAKATÖR BUNLAR. AMACI TC Nİ ZORA SOKMAK

  (0) (0)

 • Hepsi rüyada bunların.............

  (2) (7)

Tüm Yorumlar