18 Kasım 2018 11:30

AK Parti ve Erdoğan'a hırsız diyenlere bakın!

AK Parti ve Erdoğan'a hırsız diyenlere bakın!

Batman'da DBP tarafından organize edilen "Hep Birlikte Öz Yönetime" konulu panelde konuşan Eş Genel Başkan Kamuran Yüksek Kürtlere sesleniyor: Süleyman Özışık yazdı.

Batman'da DBP tarafından organize edilen "Hep Birlikte Öz Yönetime" konulu panelde konuşan Eş Genel Başkan Kamuran Yüksek Kürtlere sesleniyor:

"Şu anda Türkiye’nin yüzde 80 enerji ihtiyacını Kürdistan coğrafyası karşılıyor. Bizim nehirlerimiz, bizim sularımız üzerine koyuyor barajı, tüm ihaleleri batılı iş adamlarına ait, geliyor burada hem onu palazlandırıyor, hem de enerjimizi alıyor, Türkiye’nin geneline. Biz kaçak elektrik kullanıyoruz. Kaçak elektriğe mahkumuz. Niye? Bizim başka şansımız yok ki elektriğe, suya para ver, iş yok, aş yok çalışamıyor. Nasıl olacak kaçak olacak tabi ki, ben buradan açık söylüyorum basın da yazsın, herkes kaçak kullansın, bizimdir o enerji." diyor.

Bunu çocukluğunda üç kez havaya atıp iki kez tutmuşlar herhalde!

Baksanıza; seçim barajını geçince, baraj kelimesinden "Bütün barajlar bizim oldu" diye anlamış

Neyse ki Yeni Türkiye döneminde söylüyor bu sözleri. Eski Türkiye'de olsa bizzat kendisine elektrik verirlerdi!


Yazının tamamını okumak için linki tıklayın!


YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (11)
 • İnsanlığa karşı işlenen suçlar ve savaşa sebep olmak suçlarından Lahey uluslararası mahkemesinde yargılanacak..........."insanlık suçu" Cezasız Kalmaz!.....

  (0) (0)

 • abi yüreğine sağlık harikasın.....

  (0) (0)

 • Hayırlı Cumalar hayırlı sabahlar Süleyman bey yüreğine ağzına sağlık yazdığın bütün yazıları beğenerek okuyorum tebrik ediyorum. Allah sana ve sizin gibilere sağlıklı uzun ömürler versin sayılarınızı artırsın.Allah da razı olsun sizlerden memleket, millet

  (0) (0)

 • seni gül diye sulamış olmasınlar.. kafan çarpılmış.. omurilikte sorun varmış gibi duruyor da :))

  (0) (0)

 • Yakında MHP'liler ve Bahçeli'de Doğu ve G.Doğudaki vatandaşlara "elektrik parası ödemeyin bu sizin hakkınız" diye açıklama yaparlarsa hiç şaşırmayın!..MHP liler ve Bahçeli 7 Haziran öncesinde yaptıkları gibi şimdi de örtülü olarak ve çaktırmadan HDP ve PKK söylemlerine ses çıkarmayacaklardır..

  (1) (0)

Tüm Yorumlar