18 Ocak 2019 08:13

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın salonda duygulandığı anlar!

 AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın salonda duygulandığı anlar!

AK Parti, 6. Olağan Kongresi Ankara Arena’da yapılıyor. Partililer salonda büyük bir coşkuyla AK Parti’nin şarkılarından biri olan ‘Dönmem geri senin yolundan’ şarkısını hep bir ağızdan söyledi. Partilerin bu davranışı CNN'de canlı yayına katılan AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ı oldukça duygulandırdı.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal canlı yayınında CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova’nın sorularını yanıtladı. AK Partili Ünal, yayın esnasında bütün salonun AK Parti’nin şarkılarından biri olan ‘Dönmem geri senin yolundan’ şarkısını hep bir ağızdan söylenmesi karşısında duygulandı ve kendisi de şarkıyı söyledi.

Ünal salonun hep bir ağızdan şarkı söylemesi hakkında şunları söyledi:

“Sevginin, muhabbetin, aidiyetin ve bir ülkeyi sevmenin duygusunu yaşıyoruz. Biz diyoruz ki AK Parti bir millet aşkı hikayesidir. Recep Tayyip Erdoğan'ın da hikayesi de milletine aşık bir adamın hikayesidir. Bu iki aşk birleşince ortaya bu atmosfer çıkıyor. Ama işte bunu anlamak biraz zor. Derdinden, davasından, ülkesine duyduğu aşktan dönmeyecek ve ülkesini ölümüne bir aşka seven insanların şarkısını, türküsünü dinliyoruz şu anda.”

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • On numara 5 yıldız helal size. VARMI BAŞKA PARTİDE BU RUH BU İNANÇ HEA ? YOKKKKK TABİKİİİ NİÇİN ??? ÇÜNKÜ AK PARTİ MİLLETİN PARTİSİ MİLLETİN SESİ ... HADİ ŞİMDİ SİZ KOLTUK SEVDANIZLA BAŞBAŞA KALIN BİZ MİLLETİMİZLE ÜLKEYİ YÖNETİRİZ. SAYGILAR.

  (0) (1)

 • Bİ DE BU HABERİ 1. SAYFAYA ALMAK... VAY BE...

  (0) (2)

 • Dönmeyiz yolundan reis...

  (1) (1)

 • YORUMLARI VERSENİZ...

  (0) (2)

 • ÇOK BASİT VE GEREKSİZ HABER... İNSANLAR İŞSİZ İKEN AKP ŞOVU VE GÖRÜNTÜ YARAMIYOR BİZE...

  (3) (9)

Tüm Yorumlar