16 Kasım 2018 19:13

AK Parti kampa giriyor! İşte yeri ve zamanı...

AK Parti kampa giriyor! İşte yeri ve zamanı...

AK Parti'nin 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 5-7 Ekim'de Kızılcahamam'da gerçekleştirilecek

AK Parti, geleneksel hale getirdiği kamplarından 27'ncisini yapacak. 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 5-7 Ekim'de Kızılcahamam'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilecek. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında yapılacak toplantı, Eliz Termal Otel'de düzenlenecek. Toplantı, bakanlar, milletvekilleri, genel merkez yöneticileri ve parti kurucularının katılımıyla 5-7 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Kampta, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların da değerlendirilmesi planlanıyor. AK Parti'nin 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı geçen yıl 6-8 Ekim'de Afyonkarahisar'da düzenlenmişti.

Kaynak : AA

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • TrustArc Preference Manager

  (0) (0)

 • Ekmek elden su gölden nasıl olsa,bol bol kamp yapın.Çatlayıncaya kadar,patlayıncaya kadar yiyin için! Helali hoş olsun...

  (0) (1)

 • Ülke ateş çemberinde, ekonomik kriz bizi canımızdan bezdirdi. Bir dünya şirket iflas etti. Bir dünya insan işsiz kaldı. Devalüasyon bizi %60 fakirleştirdi. Enflasyon hortladı. Ağalar hala bizi aldatıp koltuklarını boşaltmamak için çalışıyorlar. YAHU BİRAZ DA KENDİ KOLTUĞUNUZ VE iktidarınız için değil de ÜLKE İÇİN ÇALIŞIN. AMA NERDEEE!!!

  (0) (1)

 • Panik Var!....Saray alarm durumunda.......... Fitch'ten uyarı üstüne uyarı :, Büyüme gerileyecek ...................... enflasyonun yüzde 21’i bulacağı öngörüsünde bulundu.

  (1) (0)

Tüm Yorumlar