24 Mayıs 2018 09:18

İFTAR SAATİ

İstanbul
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Ahmet Zeki Üçok: Darbe başarılı olsaydı...

Ahmet Zeki Üçok: Darbe başarılı olsaydı...

FETÖ'cüleri tek tek deşifre eden eski askeri savcı Ahmet Zeki Üçok, darbenin başarılı olması durumunda Türkiye'yi ne gibi tehlikelerin beklediğini tek tek anlattı.

15 Temmuz'daki kanlı darbe girişimini değerlendiren eski askeri savcı Üçok, "Başarılı olsaydı Türkiye parçalanacaktı" dedi.

FETÖ'nün milletin iradesine el koyma girişiminden önce, TSK içerisindeki FETÖ'cüleri tek tek deşifre eden eski askeri savcı Ahmet Zeki Üçok, darbenin başarılı olması durumunda nelerin olacağını anlattı.

TÜRKİYE AMERİKAN MANDASINA GİRERDİ

Takvim'den Ali Değermenci'nin sorularını yanıtlayan Üçok, darbenin başarılı olması durumunda Türkiye'nin Amerikan mandasına gireceğini söyledi.

KÜRT DEVLETİ, ERMENİ DEVLETİ..

FETÖ'nün darbe girişiminin başarılı olması durumunda Güneydoğu'da Kürt devleti, Doğu'da ise Ermeni devleti kurulacağını söyleyen Ahmet Zeki Üçok, Türkiye'nin parçalara ayrılacağını sözlerine ekledi.

"TÜRKİYE'DE BÜYÜK BİR KATLİAM OLACAKTI"

Fetullahçılara karşı ilk soruşturmayı açan ve FETÖ'nün kumpası nedeniyle 5 yıl hapiste kalan eski askeri savcı, şunları söyledi; "Darbe başarılı olsaydı Türkiye'nin güneydoğusunda bir Kürt Devleti, doğusunda bir Ermeni devlet yapılanması olacaktı. Türkiye parçalanacaktı. Daha sonra Türkiye'de büyük bir katliam olacaktı. İçeride kendilerine muhalif olarak gördükleri kişileri yargılamayı bırakın darbe sürecinde herkesi öldüreceklerdi. Darbe sonrasında Türkiye'nin başına getirecekleri yeni kişilerin mutlaka ve mutlaka istihbarat örgütlerinin bağlı olduğu ülkelerin emrinde olacaklardı.

"AMERİKAN MANDASI OLACAKTIK"

Bunu sadece iki tane eylemle değil Türkiye'nin bundan sonraki bütün adımlarında bu kişilerin olacağını ve istihbarat örgütlerinin istekleri doğrultusunda Türkiye yönetilecekti. Adımız belki Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacaktı ama Atatürk'ün kabul etmediği bir manda ile yönetilecektik. Ne yazık ki Amerikan mandası olacaktık.."

ADİL ÖKSÜZ TSK İMAMIYDI

Adil Öksüz ile ilgili de konuşan Üçok, "Bütün bu yapının TSK'daki en üst kısmında şimdilik bilinen kısmıyla ilgili olarak Adil Öksüz vardı. Ona her ne kadar Hava Kuvvetleri İmamı diyorlarsa da onun TSK İmamı olduğunu biliyorum. Bir tarafta bizim Genel Kurmay Başkanımız varken, darbecilerin Genel Kurmay Başkanı da Adil Öksüz'dü" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (19)
 • Yahu aga madem biliyordunuz herkes biliyordu niye zamanında almadınız aşağıya? Nasıl devlet yönetiyorsunuz ! Ne başarısız insanlarsınız siz!

  (1) (1)

 • başaktörlerdekılıçtaroğluolaçktıtabikifetonunbaşdanışmanıolaça ktıdeyilmi türkmiletiuyandıartıkböylersiyasetçilersilineçekonbeştembuztürkmiletiningözüönündekılıçtaroğlununhayatıbalavra abd güdümlü bide absivarkılıçtaroğlununtörösitülkelerlenişbirliğivar amabitireçeyiz mabusenegözüküyorkılıçtaroğluna

  (0) (0)

 • fetö teröristse: abd de bop tan ötürü müttefikimiz ise ? derhal paketlenmeli, imralıdaki Öcalan denen densizin yanına konmalı. fetö teröristmi değilmi bu milletin bynini sulandıranları hakka hakikata havale ediyorum.

  (0) (0)

 • Barzani denen haysiyetsiz mesnetsiz cibilliyetsiz şimdide kuduruyor. kürt devleti kuracağım diyor.

  (1) (0)

 • ulan be adam .o zaman bu darbe siyonizmin darbesi değilmidir. pkk lıdan kurtulmadan birde fetöcü icat ettiniz. drbenin müsebbibi üst akıl abd mi ? nato mu ? Ab mi, yoksa fetömü kıvırtan namert olsun. kim bu kalkışmanın müsebbibi. fetömü, natomu , ab mi, abd mi. kim kim.

  (0) (0)

Tüm Yorumlar