18 Temmuz 2018 13:50

Ahmet Kekeç'ten Taşgetiren'e kol saati yanıtı

Ahmet Kekeç'ten Taşgetiren'e kol saati yanıtı

Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, bugünkü yazısında Zafer Çağlayan hakkındaki yolsuzluk iddialarına ilişkin olay bir yazıya imza atan Ahmet Taşgetiren'e yanıt verdi.

ABD yargısının tutuklama kararı verdiği Zafer Çağlayan, Star gazetesi yazarları Ahmet Taşgetiren ile Ahmet Kekeç'i karşı karşıya getirdi.

Çağlayan için dünkü yazısında Taşgetiren, "Ama 'kol saati' ile sembolize olan yolsuzluk dosyalarını, bu 'milli mesele' ile içimize sindirmemizin istenmesi içimize sinmiyor." ifadelerine yer vermişti.

İşte bu yazıya yanıt bugün Kekeç'ten geldi. "Kol saati, öyle mi?" başlıklı köşesinde Taşgetiren'e sorular yöneltti.

FETÖ'NÜN İDDİALARINA KARŞI MI AKLANIP GELECEKLERDİ?

(...)Para sayma makinelerinin, ayakkabı kutularının, montajlanmış ses kayıtlarının, ortalığa saçılmış tapelerin ve bilumum kirli varakanın bir mizansenin “tamamlayıcı aparatları” olduğunu bilmiyor mu?

Kaldı ki, “aklanın gelin” diyen dönemin Başbakanı, bir de, durumdan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haberdar olduğunu, hatta onun iznini aldığını söylemişti. Yani, yanlış bilgi vermişti.

Burada bir problem yok mu? FETÖ’nün iddialarına karşı mı aklanıp geleceklerdi? FETÖ muhasarası altındaki bir yargı organından mı “temiz kâğıdı” alacaklardı?"

Şu an Amerika’da görülmekte olan davanın, 17/25 Aralık hadisesiyle alakası olmadığını ifade eden Kekeç, yazısını böyle tamamlıyor:

"Bazıları, “FETÖ başaramadı, belki Amerika başarır” derdinde. Sizler de bu ajandaya göre mi konuşuyorsunuz? Hem, bir “milli mesele” olarak karşımızda duran ABD tazyikini, neden “kol saati”yle sembolize edilen sözde yolsuzluk dosyalarıyla “irtibatlandırarak” anlamaya ve açıklamaya çalışıyorsunuz ki? Başka örnek mi kalmadı?"

Star'daki olay Zafer Çağlayan yazısı kol saati içimize sinmiyor!

 

Bozdağ'dan Zafer Çağlayan açıklaması

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (20)
 • Zafer Çağlayan Ankara'nın en zengin isimlerinden biridir ve koskoca bir aşiretin önemli isimlerinden biridir. Değeri her ne olursa olsun dandik bir saat için şahsiyetini ve temsil ettiği değerleri lekelediğine çocuk bile inanmaz. Ayrıca 17 - 25 Aralık döneminde yaşananların FBI tarafından hazırlanan kurgular olduğunu aklı başında olan ve birazcık Amerikan medyasını takip eden herkes bilir.

  (1) (5)

 • yahu bende bütün gündür bu feto ajani nerde diyordum gerci ben yorum yazmadan önce yazmis ama ben yazdiktan sonra ne yüzle ortaya cikar diyordum ama adamda yüz yokki yine herseyi bir birine katmis karistirmis balyozu felan ne alakayasa sif kendilerine malzeme cikarmak hükümete cakmak icin nekadar yalan varsa dösemis gene yuh yani ulen o beraber makbure yediginiz komiser savci hakimler nerde hani bakiyorum disari elimizden kacanlarin ortak operasyonunu yapiyorsun

  (1) (4)

 • DÖRT BAKAN HER TÜRLÜ YOLSUZLUGU YAPSIN SONRA AKEPELILER AMA AMA BU FETÖNÜN ISI DESIN ÖYLEMI IYIDE DÜN AYNI FETÖ SEREFLI TÜRK ASKERINE BALYOZDA KUMPAS KURARKEN KIS KIS GÜLÜP ZAFER CIGLIKLARI ATIYORDUNUZ CEMAATCI KARDESLERINIZLE BIRLIKTE CEMAAT HERKESI ISIRDI SESINIZ CIKMADI SONRA SIZI ISIRMAYA BASLAYINCA BASLADINIZ CIYAKLAMAYA VIYAKLAMAYA SIZI GIDI SIZILER

  (18) (3)

 • 15 yıl CİA mı alın bunu içinize besleyin dedi,menzil aynıydı severek yapıldı,onca ikaza uyarıya aldırış edilmedi,edenler hapse atıldı,şimdi masumlar atılıyor.bu tamamen iktidarın göz yumduğu ve kendisine dokununca ancak karşı çıktığı bir durumdur.yapılan methiyelerden kitap çıkar,AKP tümüyle sorumludur.

  (17) (2)

 • ya rüşvet ayrı, yolsuzluk ayrı, yolsuzluk günah mı? sorun cüppeli hocaya, hayrettin hoca daha iyi bilir...! bu ne ya, nedir bu kılışdardan çektiğimiz...!?

  (0) (8)

Tüm Yorumlar