22 Haziran 2018 21:54

Ahmet Hakan'dan FETÖ'cü iddiasına cevap

Ahmet Hakan'dan FETÖ'cü iddiasına cevap

15 Temmuz başarısız darbe girişimi sonrası Doğan Grubu'nun bazı yöneticilerine yönelik operasyon FETÖ iddialarını gündeme getirmişti. Ahmet Hakan işte o iddialara bugün Kanal D Haber'den cevap verdi.

15 Temmuz gecesi Hürriyet ve CNN Türk baskınına dair görüntüleri Kanal D Haber'de ekrana getiren Ahmet Hakan, Doğan Grubu'na yönelik FETÖ'cü suçlamalarına sert çıktı. Hakan, mahkemenin sanıklar için istenen müebbet hapis cezasını hatırlattı.

Ahmet Hakan, dün Doğan Grubu'nu FETÖ ile ilişkilendirmeye çalışanlara Kanal D Haber'den seslendi. Hürriyet ve CNN Türk'ü 15 Temmuz gecesi basan FETÖ'cü üskerlerin, televizyon yayınlarını kesmeye çalıştığını ifade eden Hakan, buna rağmen Doğan Grubu çalışanlarının darbecilere karşı durduğunu söyledi. 

"AHA BU İDDİANAME KAPAK OLSUN"

FETÖ ile Doğa Grubu arasında bağlantı kurulmaya çalışıldığını söyleyen Hakan, tüm bu iddiaların iftiradan ibaret olduğunu ifade etti. Haberin sonunda 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili açılan davanın iddianamesini hatırlatan Hakan, o iddialar için de "Aha bu iddianame kapak olsun" diye konuştu.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • KILIÇDAROĞLU YETERSİZ DİYORSUN AMA SİZ DE BAŞ EDEMİYORSUNUZ SİZE YAPILANLARA HER GÜN YENİ BİR İTHAM,FETÖNÜN RESMİ ASILI MI GERÇEKTEN.?YA EDİLEN HAKARETLER ÖZKÖKE,NERDE CEVAP??

  (0) (0)

 • BIZ DEGILIZ BIZ BIRLIKTE DEGILIZ CABALARI.. Birde Kriptosunu cikarmislardi..Insanlar birbirlerinden korkar hale geldi..Paranoya, her şeyden şüphe etme, şundan-bundan kötülük geleceği endişesi içinde bulunma, kendini güvensiz hissetme ve vehimle oturup kalkma hastalığı.

  (0) (0)

 • doğan medyanın soytarısı

  (0) (1)

 • sizin holdingin Ankara temsilcisine ne oldu ya? mapushane de evcilik mi oynuyor?

  (1) (4)

Tüm Yorumlar