19 Mart 2018 15:35

Ahmet Hakan Gökçek'e seslendi: Sırf benimle kafa bulmak için...

Ahmet Hakan Gökçek'e seslendi: Sırf benimle kafa bulmak için...

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan aralarında sürekli polemiklerin devam ettiği Melih Gökçek'e köşesinden seslendi. Ahmet Hakan, Gökçek'e şunları söyledi. İşte o yazı...

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında kendisinin karikatürünü yaptıran Melih Gökçek'e cevap verdi. 

Ahmet Hakan'ın bir kaç yıl önce edindiği kedisi 'sekter'i de karikatüründe çizdiren Gökçek için Ahmet Hakan, 'çaba büyük' dedi. 

"Melih Gökçek, sırf Twitter’da benimle azıcık kafa bulmak için tutmuş şu karikatürü çizdirmiş.Espri berbat, çizim kötü falan ama çaba büyük" diyen Ahmet Hakan, "Hep diyorum, yine söyleyeceğim" diyerek Gökçek'e seslendi. 

İşte o yazı: 

Bu Melih Gökçek benimle uğraşmak için harcadığı enerjinin çok azını Ankara’ya metro yapmak için harcasaydı...

Ankara Metrosu, Tokyo Metrosu’nu sollardı.

          

Ahmet Hakan yıllar önce kedi sahibi olduğunda şunları yazmıştı: "Şu kadarını söyleyeyim: Hayata artık çok farklı bakıyorum. Hatta Melih Gökçek'e bile. "
 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (4)
 • fetoculuktan sıyırmak için işi gücü bıraktı iyice.... ne metrosu, feto işinden nasıl yırtarım diye günde 24 saat kara kara düşünüyor...

  (1) (2)

 • a.hakan-gökçek arasındai polemik,hacivat ile karagöz maceraları gibi.ancak ,dozu fazla kaçmış.güldürmüyor,eğlendirmiyor.seyretmek,boşuna zaman kaybı.

  (0) (0)

 • AHC ile gökçek arasında tercihte bulunacak olursam her zaman Melih Gökçek derim 20-25 yıl Ankaraya hizmet etmiş bir siyasi.Sağa sola şarlayan bir köşe yazarından her zaman daha iyidir.

  (4) (8)

 • Ahmet Hakan Melih Gökçek'i baş edeceğini düşünüyorsan yanılıyorsun.

  (0) (0)

Tüm Yorumlar