18 Aralık 2018 23:54

Ahmet Hakan Erdoğan'ın kimlere tokat attığını yazdı

Ahmet Hakan Erdoğan'ın kimlere tokat attığını yazdı

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Tayyipler Alemi' pankartı açan öğrencileri çay davet etmesini yazdı. Hakan'ın hedefinde Erdoğan'dan çok Erdoğan'cılık yapan çevreler vardı.

2018 ODTÜ mezuniyet töreninde çeşitli havyan resimlerinin yer aldığı “Tayyipler Âlemi” pankartıaçan 4 öğrenciyi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çaya davet etti. Tartışmalara yol açan pankartla ilgili öğrenciler gözaltına alınıp 1 ay tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Öğrencilerin kabul ettiği açıklanan çay davetini kaleme alan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, olayın bir başka yönüne dikkat çekti.  "Cumhurbaşkanı Erdoğan kimlere zarif bir tokat attı" başlıklı yazısında, yazarın hedefinde Erdoğan'a şirin görünmek isteyen çevreler vardı:

ÇOK ŞIK VE ZARİF BİR TOKAT
"Erdoğan’dan daha fazla Erdoğan’cılık yapan iktidar medyasındaki bazı tiplere...
Önüne geleni tutuklamayı gelenek haline getiren yargı camiasına...
Tahammülsüzlük ve burundan kıl aldırmama konusunda şampiyon olan AK Parti idarecilerine...
Artık uzlaşma adına asla güzel bir adım atılmayacak diyen karamsarlık pompacılarına...

Osmanlı tokadı kadar sersemletici olmamakla birlikte... Çok şık ve çok zarif bir tokat atmıştır.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (9)
 • NELER OLUYOR??? MARDİN DE KAZA, MUĞLA DA KAZA, İSTANBUL'DA SEL...

  (1) (1)

 • ya dönüp şu yorumunu bir daha okurmusun

  (1) (0)

 • GÜCÜN DAHA DOĞRUSU DEVLETİN KILCAL DAMARLARINA KADAR SAHİP OLAN SİYESİ ERGİN KARŞISINDA DÜŞÜLEN ACİZ DURUM.SAYIN HAKAN SİZ CAMİANIZDA KİMLERİN NEDNE İŞLERİNDEN EL ÇEKTİRİLDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLDİĞİNİZ HALDE TV PROĞRAMLARINA ÇIKARILACAK YORUMCU SEÇİMİNDE NASIL İNCE ELEYİP SIK DOKUNDUĞUNU ÇOK AMA ÇOK İYİ BİLDİĞİN HALDE O ESKİ TÜRKİYE DENİLEN ZAMANLARDA TARTIŞMA PROĞRAMLARININ VE SİYASİLERİ HİCVEDEN PROĞRAMLARIN ÜLKEDE DEMOKRASİNİN ŞİMDİYLE NASIL OLDUĞUNUN DELALETİ ADEDATA.SİZ DE HAKLISINIZ ZÜLFÜ YARE FAZLA DOKUNSANIZ KAPININ ÖNÜNDE OLACAĞINIZ KESİN.

  (3) (4)

 • Hürriyette kalırsın Ahmet Hakan.

  (2) (0)

 • Seni terörist Demirtaş güzellemelerinden bu millet iyi tanır, şimdide Erdoğan saşirinlik yapmaya çalışma. Biraz omurgalı ol.i.polat

  (1) (11)

Tüm Yorumlar