22 Kasım 2018 13:57

Adnan Oktar'dan ilginç kehanet! Felaket, savaş...

Adnan Oktar'dan ilginç kehanet! Felaket, savaş...

Adnan Oktar'ın doktor ağabeyi Kenan Oktar, kardeşinin tutuklanmasıyla ilgili, "2-3 ay içinde bazı olaylar, felaketler patlak verebilecektir. Depremden tut, harbe varıncaya kadar" dediğini söyledi.

Edirne F Tipi cezavinde tutuklu bulunan kardeşi Adnan Oktar'la Kurban Bayramı'nda açık görüşte bir araya gelen Kenan Oktar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kardeşinin tutuklanmasıyla ilgili, "2-3 ay içinde bazı olaylar, felaketler patlak verebilecektir. Depremden tut, harbe varıncaya kadar olaylar" dediğini aktaran Kenan Oktar, bunun üzerine, "Hocam, İstanbul'da deprem olacak mı? Ona göre kaçalım" diye sorduklarını söyledi.

"Bulunduğunuz ev sağlam mı dedi? O zaman, o mübareğin bulunduğu şehirde deprem olmaz fakat o mübarek kişi şehirden çıktı diyor. Olabilir de diyor."

"Biz onu imam mehdi olarak görüyoruz" diyen Kenan Oktar, şunları söyledi: "RTÜK demişti, ‘dini duyguları rencide ediyor' falan diye, ama esas dini kanaatte en büyük alim odur. Dinde en yüksek ilim sahibi hocamızdır."

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (49)
 • Ank maho ve yardımcıları dini dalgaya alıp şeytani olman kendine göre bir din uydurman sana ne kazandırdı bence hapis olsa yatsın kalsın dua bu işin ahireti bu dünyada parası var cehennem için mücadele ediyor ne diyim ben bu adama allah islah etsin

  (0) (0)

 • Ank mahonun yardımcılarıda vardır şimdi siyonı st faşist

  (0) (0)

 • "Paranoid Şizofreni" tanısıyla askerlik hizmetinden muaf tutulan ve çürüğe ayrılan bu ruh hastası,hala mı zırvalamaya devam edebiliyor?

  (0) (0)

 • densizler çok bu ülkede sen allahmıaın haşa nerden biliyorsun

  (0) (17)

 • alim oldukları doğru ama şeytanlıkta ve insanları kandırmakta .Kuranı okuduktan sonra on tane kitap okuyun bu tiplerin ne mal olduklarını hemen teşhis edersiniz.

  (1) (15)

Tüm Yorumlar