25 Eylül 2018 16:12

Adnan Oktar'dan ilginç kehanet! Felaket, savaş...

Adnan Oktar'dan ilginç kehanet! Felaket, savaş...

Adnan Oktar'ın doktor ağabeyi Kenan Oktar, kardeşinin tutuklanmasıyla ilgili, "2-3 ay içinde bazı olaylar, felaketler patlak verebilecektir. Depremden tut, harbe varıncaya kadar" dediğini söyledi.

Edirne F Tipi cezavinde tutuklu bulunan kardeşi Adnan Oktar'la Kurban Bayramı'nda açık görüşte bir araya gelen Kenan Oktar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kardeşinin tutuklanmasıyla ilgili, "2-3 ay içinde bazı olaylar, felaketler patlak verebilecektir. Depremden tut, harbe varıncaya kadar olaylar" dediğini aktaran Kenan Oktar, bunun üzerine, "Hocam, İstanbul'da deprem olacak mı? Ona göre kaçalım" diye sorduklarını söyledi.

"Bulunduğunuz ev sağlam mı dedi? O zaman, o mübareğin bulunduğu şehirde deprem olmaz fakat o mübarek kişi şehirden çıktı diyor. Olabilir de diyor."

"Biz onu imam mehdi olarak görüyoruz" diyen Kenan Oktar, şunları söyledi: "RTÜK demişti, ‘dini duyguları rencide ediyor' falan diye, ama esas dini kanaatte en büyük alim odur. Dinde en yüksek ilim sahibi hocamızdır."

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (46)
 • densizler çok bu ülkede sen allahmıaın haşa nerden biliyorsun

  (0) (15)

 • alim oldukları doğru ama şeytanlıkta ve insanları kandırmakta .Kuranı okuduktan sonra on tane kitap okuyun bu tiplerin ne mal olduklarını hemen teşhis edersiniz.

  (1) (12)

 • Hepsini bir kenara bırak Oktar baskın yiyeceğini nasıl görememiş gördüde yeşillik olsun diyemi içeri girdi be dangalaklar

  (1) (9)

 • İlk defa böyle bir cahil insan gördüm,böyle bir düşünce olamaz bunların hepsi ruh hastası.5 vakit namazı programlardamı kıldı,2 veya 3 ay içinde felaket olacakmış Türkiye'de hergün bir felaket var.ya tutarsa bu yoğurt eşki tutsada yiyen olmaz,ne biçim bir manyaksınız ilim bile tedavi edemez.

  (12) (26)

 • Bunu da alın içeri felaket neymiş o zaman görür hem de öyle 2-3 ay beklemeden!!!! Ailece sapkınlar sapkın olmasınalara da HALA MEDYANIN BUNLARI REKLAM YAPMASINA ANLAM VEREMİYORUM??

  (4) (17)

Tüm Yorumlar