18 Ocak 2019 08:46

Adnan Oktar'dan Ersoy Dede'ye mektup! Bomba kedicik iddiası

Adnan Oktar'dan Ersoy Dede'ye mektup! Bomba kedicik iddiası

Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan Adnan Oktar, Star gazetesi yazarlarından Ersoy Dede'ye 4 sayfalık bir mektup gönderdi. Oktar mektubunda kediciklerin 50 bin TL karşılığında itirafçı olduğunu iddia etti.

Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, santaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve daha bir çok suçtan dolayı tutuklanıp Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi’ne konulan Adnan Oktar Ersoy Dede'ye mektup yazdı ve mektupta kendini savundu.

Adnan Oktar ayrıca mektubunda bazı kediciklerin 50 bin lira karşılığında itirafçı yapıldığını iddia etti. İşte Ersoy Dede'nin o yazısı... Kendisi ve müritleri hakkında yazdığım yazıdan sonra Adnan Oktar’dan 4 sayfalık bir mektup aldım. Mektubunda ısrarla suçsuz olduğunu söylüyor.. İddianameyi okuyunca neyin ne olduğunu öğrenir. Asıl benim takıldığım nokta sevgi, saygı, hoşgörü ve toleranstan bahsetmesi.

NEDENSE MÜRİTLERİNİZ BU NASİHATLERDEN NASİBİNİ ALMAMIŞ: Adnan Bey iyi güzel söylüyorsunuz da bu nasihatlerinizden nedense müritleriniz hiç nasibini almamış. Organize bir şekilde bana ve gazeteci arkadaşlarıma sosyal medyadan saldırıyorlar. Her türlü iftira ve tehdide maruz kalıyoruz.. Zaten size yönlendirilen suçlamalardan biri de size muhalif olan insanları tehdit etmeniz ve iftira atmanız değil mi?

BAZI KEDİCİKLER PARA KARŞILIĞINDA İTİRAFÇI OLDU: Müritleriniz aynı suçu işleyerek başınıza yeni çoraplar örüyor, haberiniz olsun... Not: Adnan Oktar mektubunda bazı kediciklerin 50 bin lira karşılığında itirafçı yapıldığını iddia etmiş.. Bu çok çok ağır bir itham.. Ben ilgili yerlere yolladım mektubun aslını. Olayın esası neymiş anlarız.. 

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN...

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (7)
 • MEVCUT HÜKÜMET 15-16 SENEDİR HİÇ Mİ BU ADANAN OKTARIN YAPTIKLARINDAN HABERSİZDİ

  (0) (4)

 • Oflu baba simdiki hukumet dunmu iktidara geldi

  (2) (3)

 • Adnan yazıya bak bu mu, ilim adamı, bu mu iddia edilen onca o kadar kitabı yazan kişi, bu mu alim, bu mu mehti, tam bir yalancı, ahlaksız, yahudi müsvettesi.

  (1) (19)

 • ADNAN OKTAR SEN ABDULLAH OCALAN KADAR SUCSUZ DEMIRTAS KADAR MASUM KEDI GIBI UYSAL TILKI KADARTA KURNAZ BIRISIN DAHA ONCEKI HUKUMETLERI KANDIRDIN SERBEST KALDIN YAPTIKLARIN YANINA KAR KALDI SIMDI ISIN ZOR ADNAN KURTULUSUN YOK

  (4) (23)

 • Bu ne söylediği anlaşılmayan ve konuştuğu sürece "Ne diyor bu adam be?!" diye kendi kendime konuşmama sebep olan ERSOY DEDE'den şu TV seyircilerini kim kurtaracak? Üstelik bu tek konuşma ârızalı gazeteci de değil. Engin Ardıç, Mehmet Barlas konuşurlardı, insan ağızlarının içine bakakalırdı.

  (7) (11)

Tüm Yorumlar