14 Kasım 2018 05:16

Adnan Oktar hastaneye getirildi

Adnan Oktar hastaneye getirildi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince dün gözaltına alınan Adnan Oktar, Bayrampaşa Devlet Hastanesine getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Hastane önünde vatandaşlar Oktar’a beddua ederek tepki gösterdi.

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığınca Adnan Oktar ve grubuna yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı kararı verilmişti. Dün eş zamanlı düzenlenen operasyonlar kapsamında gözaltına alınan Adnan Oktar akşam saatlerinde sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Bayrampaşa Devlet Hastanesine getirildi. Hastane girişinde hakkındaki iddialar sorulan Oktar, ‘yalan’ demekle yetindi.

Sağlık kontrolünden geçirilen Oktar, daha sonra sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne geri götürüldü. Bu sırada hastane bahçesinde bulunan vatandaşlar Oktar’a beddua ederek tepki gösterdi. Vatandaşların ‘O kadar insanın kanına girdin’ şeklinde sözlerle tepki gösterdiği Oktar, herhangi bir şey demeden polis aracına bindi.

Adnan Oktar ile yakalanan kedicik Didem Ürer çıktı! Orjinal hali olayAdnan Oktar ile yakalanan kedicik Didem Ürer çıktı! Orjinal hali olayAdnan Oktar ile yakalanan kedicik Didem Ürer çıktı! Orjinal hali olayAdnan Oktar ile yakalanan kedicik Didem Ürer çıktı! Orjinal hali olayHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (12)
 • onun bunun kuklası, para için devletini satan hain köpek. ekmek yediği kaba pisleyen soysuz.

  (0) (0)

 • cehillik etmeyin tarikat hakl mektebidir faydalıdır bazı cemaatlerde bunlar örgüt fetö gibi

  (1) (2)

 • islamı şehvaniyetine feda etti o kadar olsa neyse Israil ajanı çıktı

  (0) (2)

 • olmesinler bu ve bunun gibi sarlatanlar ulkemiz tum tarikatlar cematler ve her turden karanlik yabanci ulkelerin usagi yapilardan temizlenleli bir daha asla musade edilmemeli bu saklabanlara

  (0) (3)

 • tebrikler bütün mesele bu.GÜNDEM DEĞİŞTİRMEK

  (15) (5)

Tüm Yorumlar