18 Kasım 2018 07:04

Acun Ilıcalı duyurdu: Survivor çalışanı öldürüldü!

Acun Ilıcalı duyurdu: Survivor çalışanı öldürüldü!

Acun Ilıcalı'nın ekibinde yer alan kameraman Alper Baycın, Dominik'te gasp çetesi tarafından uğradığı saldırı sonucu öldürüldü. Acı haberi, Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından duyurdu. Olay nedeniyle KKTC'de 27 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek çeyrek final canlı yayını iptal edildi.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor'da kameraman olarak görev alan 24 yaşındaki Alper Baycın, Dominik'te gasp çetesi tarafından uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.

Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden Survivor ekibinde görevli Alper Baycın (24) sokakta yürürken, çantasını gasp etmeye çalışan iki kişinin bıçaklı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi. Baycın'ın ölümü Survivor ekibinde büyük üzüntü yaratırken, Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşadığı üzüntüyü dile getirip ailesine başsağlığı diledi.

Dominik'te öldürülen Survivor çalışanı Alper Baycın kimdir?

Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri devam eden ve TV8'de yayınlanan Survivor ekibinde görevli Alper Baycın, iddiaya göre bugün Las Terrenas bölgesinde işten çıktıktan sonra sokak ortasında 2 kişinin saldırısına uğradı. Alper Aycın, çantasını gasp etmeye çalışan iki saldırgana direnince arbede yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında saldırganlardan biri Aycın’ı kalbinden bıçakladı. Aycın, aldığı bıçak darbeleri ile olay yerinde yaşamını yitirirken, kaçan saldırganlar ise polis tarafından yakalandı. Nişanlı olduğu öğrenilen Aycın’ın, Ilıcalı’nın en yakın ekibinden olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı, Aycın’ın öldürülmesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Olaydan büyük üzüntü yaşadığını ifade eden Ilıcalı, "Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim" dedi.

KKTC'DE YARI FİNAL CANLI YAYINI İPTAL EDİLDİ

Olay nedeniyle KKTC'de dün akşam gerçekleştirilecek çeyrek final canlı yayını iptal edildi.

Bu arada Survivor yarışma programı süresince ilk kez böyle bir üzücü olayın yaşandığı belirtildi.

Acun Ilıcalı, Acun Medya çalışanlarından Alper Baycın’ın hayatını kaybettiği acı olayla ilgili canlı yayında açıklama yaptı.

ESAT YONTUNÇ DA PAYLAŞIM YAPTI

Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı ve ortağı Esat Yontunç da sosyal medya hesabından kameraman Alper Baycın için bir mesaj paylaştı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • yazıkya mekanı cennet olsun

  (0) (0)

 • Bizim ülkede gasp hiç olmuyor zaten hiç insanda öldürülmüyor 🤣🤣🤣Şöyle boş boş konuşmayın

  (3) (1)

 • Şile Ağva Zonguldak Samsun Ordu Trabzon Rize Artvin Erzurum Mardin Midyat Kars Iğdır Ağrı Tatvan...say say bitmez ülke güzelikleri tanıtımı daha faydalı ve ekonomi katkı sağalamak daha faydalı ve Allah katında yapılan iyilikleri artmış olur...

  (7) (14)

 • En doğru Antalya Alanya Adana Mersin Tarsus Mardin Diyarbakır Kırklareli Dereköy İğneada Çeşme Kuşadası...kendi yurdumuzun tanıtımına katkı salayabilecek yerlerde çekim yapsın ve oralara villalar alsın çekim seti kursun yerli Hollywood yaratsın ve tarihe kendi ismini bıraksın

  (0) (2)

 • bi sen biliyon dominiği

  (3) (6)

Tüm Yorumlar