16 Ocak 2019 09:10

Abdüllatif Şener’in seçim bürosuna saldırı

Abdüllatif Şener’in seçim bürosuna saldırı

CHP Konya Milletvekili adayı ve eski Başbakan yardımcısı Abdüllatif Şener’in Konya’daki seçim bürosu 100 kadar sopalı saldırgan tarafından basıldı.

CHP Konya 1. sıra milletvekili adayı Abdullatif Şener, Konya'daki seçim merkezine saldırıda bulunulduğunu duyurdu. Şener, yaptığı açıklamada "Mafya yöntemleriyle seçim kampanyasına hayır" ifadesini kullandı.

CHP Konya Milletvekili adayı Şener'in Konya'daki seçim bürosunun 100 kadar sopalı saldırgan tarafından basıldığı belirtildi.

Şener, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "AKP Gençlik Kolları'ndan 100 kadar vandal, Seçim Koordinasyon Merkezimizi bastı. Bayrakları, posterleri indirdiler. Masalara, sandalyelere ve seçim minübüslerine zarar verdiler. Üç gencimiz hafif yaralandı. Mafya yöntemleriyle seçim kampanyasına hayır!" dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (6)
 • 100 spartalı 😂😃😁 evet 100 spartalı

  (1) (1)

 • İNŞALLAH SEÇİMDEN SONRA KİMLİĞİNLE ORTAYA ÇIKMA CESARETİN OLUR..

  (0) (6)

 • ELİ SOPALI 100 ADAM VE HAFİF YARALI 3 ADAMIMIZ, AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI YAPTI DENECEK, BEN İNANMIYORUM, AKŞENERGİBİ MADUR EDEBİYATI, AMA YEMEZLER...

  (1) (7)

 • Anayasa süper.Adamlara ne yaptı Abdüllatif şener onu araştırmak lazım.Konyaya milletvekili olmayamı gelmiş yoksa ona buna iftira,abuk,subuk konuşmayamı ?

  (4) (6)

 • Hayırdır kardeş sende mi Belgrad ormanlarına birşeyler gömdün. Dikkat et seni de Belgrad ormanlarına gömmesinler. Bunu diyen otçunun hakim karşısında dili ........’ne kaçmıştı.

  (0) (2)

Tüm Yorumlar