13 Aralık 2018 08:22

Abdullah Gül'den Erdoğan'a KHK yanıtı!

11 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gül KHK eleştirisi sonrası AK Parti'den gelen tepkilerle ilgili konuştı ve arkadaşlarla polemiğe girmek istemiyorum.

Abdullah Gül'ün KHK eleştirisi sonrası başlayan tartışmalar devam ederken Gül'ün Erdoğan'dan ve AK Parti'den gelen tepkiye ne yanıt vereceği merak ediliyordu.

Abdullah Gül cuma çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gül eleştiriler için sorulan soruya ''Arkadaşlarla polemiğe girmek istemiyorum'' yanıtını verdi. İşte Gül'ün o açıklamaları:

Arkadaşlarla polemiğe girmek istemiyorum. Türkiye'nin tekrar reformcu olduğunu dünyaya göstermesi gerekiyor. Çok olağanüstü bir dönem yaşadı Türkiye. Ama artık her şeyin normalleşmesi gerekir.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Diğer Videolar