16 Ocak 2019 09:22

ABD'de korkunç olay! 4 çocuğu rehin alıp katlettikten sonra...

ABD'de korkunç olay! 4 çocuğu rehin alıp katlettikten sonra...

ABD'nin Florida eyaletinde bir kişi yaşları 1 ile 11 arasında değişen 4 çocuğu rehin aldıktan sonra vurarak öldürdü ardından da aynı silahla intihar etti...

ABD'nin Florida eyaletinde bir kişi dört çocuğu vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti. ABD medyasında yer alan haberde, Florida'nın Orlando kentinde 35 yaşındaki Gary Wayne Lindsey'in, yaşları 1, 6, 10 ve 11 olan dört çocuğu bir süre alıkoyduktan sonra silahla vurarak öldürdüğü, ardından da intihar ettiği bildirildi.

Orlando Polis Şefi John Mina, Lindsey'in çocuklardan ikisinin babası olduğunu belirterek diğer ikisinin de kız arkadaşının çocukları olduğunu söyledi. Mina, Lindsey'in daha önce şiddete başvurduğu gerekçesiyle birkaç kez gözaltına alındığını kaydetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (1)
  • Ah bunu bir müslüman yapacaktı,o zaman görecektiniz tiyatroyu.Hemen suçlu bir ülke tespit edilir,artık piyango kime çıkarsa,hemen intikamı alınırdı.Üstelik masrafını da Suudi zibidilerinden alırlardı.Çok şükür orucu bitiriyoruz,Allah orucumuz sebebi ile bize rahmet etsin,yoksa bu inançla işimiz zor.

    (1) (0)