16 Aralık 2018 13:02

9 Haziran Sayısal Loto sonuçları

9 Haziran Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresi, internet üzerinden canlı yayınla 9 Haziran Sayısal Loto sonucunu açıkladı. İşte 9 Haziran Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin tüm detaylar.

Sayısal Loto sonuçları büyük bir merakla bekleniyordu. Bu haftaki sonuçlar açıklandı. Milli Piyango İdaresi, bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 1 milyon 757 bin TL belirledi. İşte MPİ 9 Haziran Sayısal Loto sonuçları

9 HAZİRAN SAYISAL LOTO SONUCU

İşte Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan Sayısal Loto sonucu:

1, 3, 22, 25, 34, 43

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

1 ile 49 sayı kümesi içinden 6 sayı seçilerek oynanan bir şans oyunudur. 6,5,4 veya 3 sayının doğru tahmin edilmesiyle ödül kazanılır. Büyük ödül 6 bilen katılımcı veya katılımcılara verilir. Bir çekilişte 6 bilen çıkmaz ise ödül bir sonraki çekilişe devredilir ve ödül miktarı böylece katlanarak devam eder. Bu şekilde yapılacak devir 3 haftayı geçemez 4'üncü haftada da 6 numarayı doğru tahmin eden yoksa ödül beş bilen katılımcı veya katılımcılara, beş bilen de yoksa ödül, dört numarayı doğru tahmin eden katılımcı veya katılımcılara verilir. Sayısal Loto sonuçları MPİ canlı yayını ile her cumartesi saat 21.15’te açıklanıyor.

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)