18 Ocak 2019 16:34

80'lik sapık 13 yaşındaki hizmetçi kıza defalarca tecavüz etmiş

80'lik sapık 13 yaşındaki hizmetçi kıza defalarca tecavüz etmiş

İSTANBUL'da yaşanan olayda 80 yaşındaki yaşlı adama, 13 yaşındaki hizmetçi kıza 2.5 yıl boyunda cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla dava açıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede skandal olay şöyle anlatıldı: 13 yaşındaki mağdur kız, şüpheli Yüksel A.'nın evinde temizlik amacıyla çalışmaya başladı. O zamanlar henüz 10.5 yaşında olan küçük kız, 2.5 yıl boyunca burada çalıştı.

Bu süre zarfında şüpheli birçok kez mağdura tecavüz etti. Olay sonrası Adli Tıp Kurumu'nca düzenlenen raporda mağdur kıza yönelik yapıldığı iddia edilen tecavüzün izlerinin üzerinden zaman geçmiş olması nedeniyle tespit edilemediği belirtildi.

HAPİS CEZASI İSTENDİ
Savcılıkça, şüpheli Yüksel A. hakkında 'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı' ve 'Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçları kapsamında ceza istendi. Dava ilerleyen günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (10)
 • Bence 10 yaşındaki o cocugu oraya hizmetçiliye kim yollamışsa sapıktan önçe onu idam etmek lazım

  (0) (4)

 • Birader senin bir fikrin varmı bu mekanizmalar ile ilgili bi yazda bilelim ha benim var burada yayınlamazlar ama kısaca başlık atayım toplum da suç oranı minimuma inene dek DELİ ORMNAN kanunu en sert şekliyle uygulanmalı

  (0) (0)

 • Adam yaşlı bir zenginse ve onun paralarına göz diktiler....Önce yüklü miktarda para istediler baktılar ki alamayacaklar bu iftirayı attılar büyük ihtimalle...Hizmetçi ve yakınları çok ağır hapisle cezalandırılmalı!

  (4) (15)

 • allah belalarini versin

  (0) (2)

 • böyle yapılan çoğu haberin aslı astarı olmadığını bilinçli olarak insanlara subliminal mesajlar göndererek milletin değerleri dinimizin emirlerine muhalefet etmeye utanmayanlar adaletin tecelli edeceği gün çok yakındır.

  (3) (14)

Tüm Yorumlar